اداره

Kim Dawkins

کیم ډاکنز

ولسمشر او اجراییه رییس

(508) 852-7600 ext. ۱۱۰
kdawkins@pathwaysforchange.help

Neil P. Kennedy

نیل پی کینیډي

COO/CFO

(508) 852-7600 ext. ۱۱۱
nkennedy@pathwaysforchange.help

Margaret Wholean

مارګریټ هولین

کنټرولر

(508) 852-7600 ext. ۱۱۴
finance@pathwaysforchange.help

Antonia Roena

انتونیا روینا

اداروی مرستیال

(508) 852-7600 ext. 100
admin@pathwaysforchange.help

د مشورې څانګه

Heidi Sue LeBoeuf, LCSW

Heidi Sue LeBoeuf، LCSW

د مشورتي مدیر

(508) 852-7600 ext. ۱۱۷
hleboeuf@pathwaysforchange.help

Linda Rutherford

لینډا رودرفورډ

د مشورتي مرستیال

Drexler Asassay

Drexler Assay

مشاور

تلیفون: (508) 852-7600 ext. ۱۱۵
counselor@pathwaysforchange.help

Molly Roach

مولي روچ

LGBTQI+ مشاور

تلیفون: (508) 852-7600 ext. ۱۰۴
counselor@pathwaysforchange.help

Dora O’Brien

ډورا اوبرین

دوه ژبی (پرتګالی) مشاور

تلیفون: (508) 852-7600 ext. ۱۰۶
counselor@pathwaysforchange.help

Jennifer Rioux

جینیفر ریوکس

د معلولیت مدافع وکیل

تلیفون: (508) 852-7600 ext. ۱۱۲
counselor@pathwaysforchange.help

Aitza Rosado

ایتزا روزاډو

دوه ژبی مشاور / د معلوماتو مدیر

تلیفون: (508) 852-7600 ext. ۱۲۳
counselor@pathwaysforchange.help

Sabrina Glover

سبرینا ګلور

د کڼو خدمتونو مرستیال

د ویډیو تلیفون: (508) 502-7681
sglover@pathwaysforchange.help

Annya Szydilk

انا سیزیدیلک

د کاڼه ژغورونکو د پروګرام مشاور

ویډیو تلیفون: (508) 340-4625
DSP@pathwaysforchange.help

Renée Coutts

ریني کوټس

د کاڼه ژغورونکو پروګرام د پوهاوي متخصص

ویډیو تلیفون: (508) 762-1488
DSP@pathwaysforchange.help

Marienelly Vazquez, LCSW

مارینیلی وازکوز، LCSW

د کیمپس خدماتو معاون مدیر

تلیفون: (508) 852-7600 ext. ۱۰۳
mvazquez@pathwaysforchange.help

Stephanie Seyde Rodriguez

سټیفاني سیډ روډریګز

د کیمپس مشاور

تلیفون: (508) 852-7600 ext. ۱۳۴
Campus@pathwaysforchange.help

د ښوونې او روزنې ریاست

Amparo Cruz, MBA, MPA

امپارو کروز، MBA، MPA

د ښوونې او روزنې رییس

(508) 852-7600 ext. ۱۲۵
acruz@pathwaysforchange.help

Quiana Langley-Carr

Quiana Langley-Carr

د تماس لاین او رضاکار همغږي کونکی

تلیفون: (508) 852-7600 ext. ۱۳۶
volunteer@pathwaysforchange.help

Wendy Aguilar

وینډي اګیلر

د عامه پوهاوي مرستیال

(508) 852-7600 ext. ۱۳۳
waguilar@pathwaysforchange.help

Bailiner Cruz

بیلینر کروز

د ځوانانو د تعلیم متخصص

(508) 852-7600 ext. ۱۲۶
saye@pathwaysforchange.help

Amanda Bennett

امندا بینیټ

د ځوانانو مشاور / د ټولنیزو رسنیو همغږي کونکی

(508) 852-7600 ext. ۱۳۱
socialmedia@pathwaysforchange.help

Tyler Valois

ټیلر ویلویس

د نارینه مدافع بدلون متخصص

د بورډ غړي

board of directors

جیسیکا ایم پوټس، د بورډ رییس

میشل سمیټ، د بورډ مرستیال

ډینیل ساری، د بورډ خزانه دار

این کاسکینټ، د بورډ کلرک

جان مویلان-ټریګیانو، لوی غړی

ټډ بکسټن، لوی غړی

د بورډ غړي ته د رسیدو لپاره، مهرباني وکړئ بریښنالیک وکړئ: Board@PathwaysForChange.Help

ps
منځپانګې ته لاړ شئ