Адміністрація

Kim Dawkins

Кім Докінз

Президент і генеральний директор

(508) 852-7600 дод. 110
kdawkins@pathwaysforchange.help

Neil P. Kennedy

Ніл П. Кеннеді

COO/CFO

(508) 852-7600 дод. 111
nkennedy@pathwaysforchange.help

Margaret Wholean

Маргарет Уоллін

Контролер

(508) 852-7600 дод. 114
finance@pathwaysforchange.help

Antonia Roena

Антонія Роена

адміністративний помічник

(508) 852-7600 дод. 100
admin@pathwaysforchange.help

Консультаційний відділ

Heidi Sue LeBoeuf, LCSW

Хайді Сью Лебеф, LCSW

Директор консультації

(508) 852-7600 дод. 117
hleboeuf@pathwaysforchange.help

Linda Rutherford

Лінда Резерфорд

Помічник директора з консультацій

Drexler Asassay

Проба Дрекслера

консультант

Телефон: (508) 852-7600 дод. 115
counselor@pathwaysforchange.help

Molly Roach

Моллі Роуч

ЛГБТКІ+ радник

Телефон: (508) 852-7600 дод. 104
counselor@pathwaysforchange.help

Dora O’Brien

Дора О'Брайен

Двомовний (португальська) консультант

Телефон: (508) 852-7600 дод. 106
counselor@pathwaysforchange.help

Jennifer Rioux

Дженніфер Ріо

Адвокат з питань інвалідності

Телефон: (508) 852-7600 дод. 112
counselor@pathwaysforchange.help

Aitza Rosado

Айца Росадо

Двомовний консультант/адміністратор даних

Телефон: (508) 852-7600 дод. 123
counselor@pathwaysforchange.help

Sabrina Glover

Сабріна Гловер

Помічник директора служби глухих

Відеотелефон: (508) 502-7681
sglover@pathwaysforchange.help

Annya Szydilk

Аня Шиділк

Радник програми для тих, хто пережив глухих

Відеотелефон: (508) 340-4625
DSP@pathwaysforchange.help

Renée Coutts

Рене Кутс

Спеціаліст програми з роботи з людьми, які пережили глухих

Відеотелефон: (508) 762-1488
DSP@pathwaysforchange.help

Marienelly Vazquez, LCSW

Маріеллі Васкес, LCSW

Помічник директора з обслуговування кампусу

Телефон: (508) 852-7600 дод. 103
mvazquez@pathwaysforchange.help

Stephanie Seyde Rodriguez

Стефані Сейде Родрігес

Радник кампусу

Телефон: (508) 852-7600 дод. 134
Campus@pathwaysforchange.help

Відділ освіти та роботи з громадськістю

Amparo Cruz, MBA, MPA

Ампаро Круз, MBA, MPA

Директор з освіти та роботи з громадськістю

(508) 852-7600 дод. 125
acruz@pathwaysforchange.help

Quiana Langley-Carr

Кіана Ленглі-Карр

Гаряча лінія та координатор волонтерів

Телефон: (508 ) 852-7600 дод. 136
volunteer@pathwaysforchange.help

Wendy Aguilar

Венді Агілар

Помічник директора з роботи з громадськістю

(508) 852-7600 дод. 133
waguilar@pathwaysforchange.help

Bailiner Cruz

Бейлінер Круз

Спеціаліст з виховання молоді

(508) 852-7600 дод. 126
saye@pathwaysforchange.help

Amanda Bennett

Аманда Беннетт

Молодіжний радник/координатор соціальних мереж

(508) 852-7600 дод. 131
socialmedia@pathwaysforchange.help

Tyler Valois

Тайлер Валуа

Чоловіки, спеціаліст із захисту змін

Члени ради

board of directors

Джессіка М. Поттс, голова правління

Мішель Сміт, віце-голова правління

Даніель Саарі, скарбник ради

Енн Касканетт, клерк ради

Джоан Мойлан-Тріджано, особовий член

Тодд Бакстон, особовий член

Щоб зв’язатися з членом правління, надішліть електронну пошту: Board@PathwaysForChange.Help

uk
Перейти до вмісту